|
|
|
Berichten voor Princenhage |
|
Nieuwsarchief |
|
Evenementen |
|
Zoek winkel of onderneming |
|
Uitgaan en eten |
|
Winkelen in België/Frankrijk |
|
Princenhage in foto's |
|
Kerkelijk leven, moskee |
|
Weerberichten |
|
RECLAMEFOLDERS |
|
Albert Heijn |
|
Aldi Supermarkt |
|
Dirk van den Broek |
|
Etos Princenhage |
|
ISPC-Hanos |
|
Jumbo |
|
Lidl Prinsenbeek en Breda |
|
Makro aanbiedingen |
|
Sligro folders |
|
Winkelhart Etten-Leur |
|
Apotheken |
|
Banken/geldautomaat/Mr Cash |
|
Bibliotheek, digitheek |
|
Brandweer |
|
Dierenzaken |
|
Dokters, geneesheren, tandarts |
|
Gas en licht, energie |
|
Links naar andere sites |
|
Gemeente, afval, zorg, vervoer |
|
Internet, WiFi |
|
Musea |
|
Onderwijs, kinderopvang |
|
Politie |
|
Postkantoor |
|
Sport / recreatie |
|
Televisie kijken |
|
Verenigingen, sociaal werk |
|
Wonen in Princenhage |
|
Wijkraden in de omgeving |
|
Wijkblad-Lapteen-De Stem |
|
Princenhage in een notedop |
|
Colofon |
|
Genealogie Kuipers |
|
Zonwering Breda Nooren van der Avoird |
|
|
Open dag bij Tools to Work (5.10) | Tjonge, wat een mooie werkplaats. Ik wist niet dat jullie zo’n grote organisatie zijn Wat zegt u? Werken er echt 100 mensen bij jullie?
Kan ik ook bij jullie komen werken?
Drie van de meest gehoorde uitspraken wanneer we mensen rondleiden door onze werkplaats. Daar in Teteringen worden gereedschappen en machines opgeknapt en gereviseerd door deskundige vrijwilligers, samen met mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Deze kwaliteits gereedschappen worden vervolgens, op aanvraag, geleverd aan projectorganisaties in Afrika. Het gaat altijd om concrete projecten, waarin vraag en aanbod op elkaar afgestemd zijn.
Wilt u ook wel eens een kijkje nemen in onze werkplaats? Zien hoe gereedschappen weer als nieuw gemaakt worden, een oude Singer trapnaaimachine van dichtbij bekijken of de sfeer proeven van een team vrijwilligers dat zich inzet voor het goede doel?
Op woensdag 5 oktober houden we Open Dag bij Tools To Work, Laanzichtweg 101, Teteringen
We geven twee keer een presentatie over wat we precies doen en de effecten daarvan op de ontwikkeling van kansarme mensen in Afrika en ook in Nederland. De eerste presentatie start om 10:00 uur, de tweede om 13:00 uur.
Aanmelden is niet nodig; vers gezette koffie en thee zetten we voor u klaar.
Gaan we elkaar ontmoeten op 5 oktober? |
Overige nieuwsberichten |